ПРЕМІЯ "ТЮЛЬПАН ПРАВ ЛЮДИНИ 2021" ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ПРАВОЗАХИСНИЦЬ
21.12.2021
У Міжнародний день прав людини відбулось вручення премії "Тюльпан прав людини", яку традиційно організовує Посольство Нідерландів. Цьогоріч головними темами стали свобода слова та права ЛГБТ.

Існують глобальна і місцеві премії "Тюльпан прав людини" за досягнення в боротьбі за права людини. Глобальну вручають з 2008 року. Щороку комісія обирає переможців серед активістів або правозахисних організацій зі всього світу.

А от з місцевою, українською, що проходить вже вчетверте, ми мали можливість попрацювати безпосередньо і допомогти премії прозвучати голосно.
Серед основних напрямків послуг, які дозволили нам створити комунікацію для клієнта були розробка візуалу та айдентики цьогорічної премії, робота зі ЗМІ, організація онлайн-івенту, а також виробництво відеороликів.
У роботі з дизайном ми подбали про цілісність компонентів та зобразили тюльпан, як символ Нідерландів. Багато тюльпанів різного кольору демонструють єдність правозахисників зі всього світу. Оновлений дизайн доповнив соціальні мережі, банери та дипломи.
Ми забезпечили повну онлайн-трансляцію церемонії та організацію заходу. Як саме відбулось нагородження, можна переглянути за посиланням:
Нагороду, у вигляді бронзової статуетки та фінансової допомоги до 300 тис. грн. на підтримку власних проєктів, отримали виконавча директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк та засновниця ініціативи "Марш жінок" Олена Шевченко.

Телесюжет про захід вийшов на 1+1, що є одним з лідерів по охопленню та телепереглядам в Україні.
  У колонці для "Детектор Медіа" посол Нідерландів в Україні Йеннес де Мол розповів про те, як саме премія здатна змінювати життя правозахисників та робити їх ще більш видимими

  Тему підхопили Українська правда, НВ, Дзеркало тижня, Лівий берег та Інтерфакс. Також, ми ініціювали інтерв'ю з організаторами для Українського радіо.
   По завершенню кампанії, ми підготували для посольства відеоролики-візитівки про переможиць та про "Тюльпан прав людини" та результатами 2021 року
    "Тюльпан прав людини" - це не просто премія,а рука підтримки для громадських активістів та захисників, аби показати, що вони не одні, що їхня робота видима і важлива для суспільства.

    Адже маленьких справ не існує, кола мова стосується суспільного блага.
     Соціальні мережі:
     Зв'язок з нами:
     E-mail:
     +38 (044) 223 82 97
     office@prhouse.com.ua
     НОВИНИ
     Made on
     Tilda