КАМПАНІЯ ЗА ПІДТРИМКУ РАТИФІКАЦІЇ СТАМБУЛЬСЬКОЇ КОНВЕНЦІЇ В УКРАЇНІ
03.09.2021
За даними Національної соціальної служби, за 9 місяців 2021 року зафіксовано 200 608 звернень стосовно домашнього насильства. 82% з них – від жінок. Щороку 600 жінок в Україні гине від насильства.
Зупинити насильство щодо жінок та дітей може дієвий інструмент - "Стамбульська конвенція", в якому прописані алгоритми дії для всіх структур, які працюють на упередження та подолання наслідків всіх видів насильства.

Необхідність підписання "Стамбульської конвенції" Президентом об'єднала понад 50 громадських організацій, структур та активістів. Наша команда комунікувала цю інформаційну кампанію в з жовтня по грудень 2021.

Ми розробили та провели інформаційну кампанію, що мала на меті ознайомити українців зі Стамбульською конвенцією та закликати їх підписати петицію на сайті президента із закликом ратифікувати документ, що здатний допомогти жертвам, що постраждали від рук близьких.
Основним напрямом нашої роботи було створення сайту http://www.stopviolence.in.ua та соціальних мереж проєкту в Instagram та Facebook.

З цих ресурсів можна дізнатись, що таке Стамбульська конвенція, кого вона захищає, що забезпечує та чого вимагає від держави у питанні дотримання прав людини. Також можна знайти відповіді на питання, що саме має змінитися після ратифікації документа і як це може покращити життя українців.

Протягом першого місяця функціонування, сайт відвідало понад 13,5 тисяч осіб. За загальним результатом місячної рекламної кампанії в соціальних мережах ми отримали охолення в 2,400 млн осіб.
В основу брендингу ми поклали фіолетовий та жовтий кольори, які в усьому світі стали символами протидії насильству.

Логотип у формі руки є символом захисту від кривдника та того, наскільки часто в Україні від рук близьких потерпають жертви.
Для кампанії ми зняли 6 соціальних відео роликів за участю героїв, які розкривають важливість прийняття Стамбульської конвенції з різних сторін: це жертва насильства Анастасія Лугова, лікар, психолог, священник та поліцейський.
  Ми виходили в радіо та теле ефіри, серед них інтерв'ю з психотепатевтом Геннадієм Мустафаєвим на НВ радіо, з Оленою Шевченко, голово ГО «Інсайт», співорганізаторко Маршу жінок на Українському Радіо, з Катерино Левченко, урядовою уповноваженою з питань гендерної політики на Громадському радіо , а також ранковий ефір на телеканалі Прямий з Оленою Кальною-Данилюк, психотерапевткою, спеціалісткою із сімейної та дитячої психології.
   Стамбульська конвенція визнана найвищим міжнародним стандартом у запобіганні та боротьбі з насильством щодо жінок та домашнім насильством. Цей документ - великий крок для України, що дасть шанс на життя тисячам українок.

   Тож, пропонуємо підписати петицію про Ратифікацію Конвенції, аби разом ми досягли мети найскоріше. https://petition.president.gov.ua/petition/127632?fbclid=IwAR0vUmr53iQGpy-pWyXWCbu0XuyR5CELSyYMiObmToO9opRr8duNOIJeMxw
    Соціальні мережі:
    Зв'язок з нами:
    E-mail:
    +38 (044) 223 82 97
    office@prhouse.com.ua
    НОВИНИ
    Made on
    Tilda