«ТИ МОЖЕШ ДІЛИТИСЬ ЛЮБОВ'Ю, АЛЕ НЕ МОЖЕШ ПЕРЕДАВАТИ ВІЛ»
01.12.2021
Для Центру Громадського Здоров'я до 1 грудня - Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІД ми організували інформаційну кампанію "Ти можеш ділитись любов'ю, але не можеш передавати ВІЛ»

В основу кампані були зашиті принципі "Н=Н" (Не визначається - значить не передається). Цей принцип означає те, що людина, яка живе з ВІЛ і регулярно приймає АРВ-терапію, має таку низьку кількість вірусу ВІЛ, що він не визначається при тестуванні, а відтак не передається іншій людині.
Цілі інформаційної кампанії: змотивувати широку аудиторію до вчасного тестування на ВІЛ та регулярного прийому антиретровірусної терапії, та знизити рівень стигми щодо людей, які живуть з ВІЛ.

Ми обрали такі інструменти, як соціальне відео, створення візуального та текстового контенту та просування його в соціальних мережах, та ліфлет-підтримка для людини, яка щойно дізналась про свій ВІЛ-позитивний статус.
Наша команда зняла ролик, героями якого стали звичайні люди, що діляться між собою турботою та маленьким добром: зв'язаний светр, квіти, радісні новини. «Ти можеш ділитись любов'ю, але не можеш передавати ВІЛ» - фраза, яка робить акцент на стосунках між близькими людьми.
Протягом тижня цей ролик ми промотували на двох майданчиках: YouTube та Facebook, досягнувши показника - 500 тис. переглядів. Загальне охоплення - 1,5 млн.
Соціальні мережі:
Зв'язок з нами:
E-mail:
+38 (044) 223 82 97
office@prhouse.com.ua
НОВИНИ
Made on
Tilda