МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ: «ТОРГОВІ ВІЙНИ: МИСТЕЦТВО ЗАХИСТУ»
24.10.2018
Як національним виробникам захищатися в умовах торгових воєн? Які посилити український експорт і як вистояти на європейському ринку?

Аби розказати про це та багато іншого, наш постійний клієнт, провідна ЮФ "Ілляшев та Партнери" провела конференцію для представників крупного бізнесу «Торгові війни: мистецтво захисту». Позицію уряду запросили викласти віцепрем'єра з питань євроінтеграції Дмитра Кулеби та заступника міністра економіки, торгового представника України Тараса Качки.

За нами був медіа супровід заходу. Більше 20 економічних ЗМІ приєдналися аби висвітити конференцію. Матеріали про проблеми міжнародної торгівлі тепер можна побачити на сторінках Interfax-Ukraine, Дзеркало Тижня, Українська правда, РБК-Украина, УНИАН, Reuters, DW Deutsche Welle, delo.ua, Сегодня, ЛІГА:ЗАКОН, УКРІНФОРМ та інших профільних ЗМІ. Ми отримали 10 сюжетів на 6-ти ТБ-каналах.
Ми забезпечуємо зовнішню комунікацію «Ілляшев та Партнери» вже близько 10-ти років. За час нашої роботи компанія майже щороку очолює рейтинг юридичних фірм за кількістю згадувань у ЗМІ. Вважаємо неабияким досягненням те, що до заходів, які організовує приватний бізнес приєднуються представники найвищого ешелону влади. Пишаємося нашим Клієнтом та своїм власним результатом.

https://zn.ua/ECONOMICS/za-pyat-let-ukraina-budet-sootvetstvovat-kriteriyam-chlenstva-v-es-vice-premer-kuleba-335209_.html?fbclid=IwAR2TpIFiEsBulxSHNL4fB1U_180jiOjOOwFCtSOuLR-ulmrizvDhrb0sjus

https://newsvideo.su/video/11744242?fbclid=IwAR20tXxH1wbXJb-6ApHMSgGIL8RuSXsARcpW47T5hyZ0dNIDP3HmxvZJYks

https://www.eurointegration.com.ua/project/2019/tradewars/index.html?fbclid=IwAR0093oz8bycLczG94q_Q9jIKilqGIfve3-Msojk6lNyhWqyRpNblkvxF2o
Соціальні мережі:
Зв'язок з нами:
E-mail:
+38 (044) 223 82 97
office@prhouse.com.ua
НОВИНИ
Made on
Tilda