ПРАВА ЛГБТ+ ㅡ 5 ВІДЕОРОБІТ, ЯКІ ПОКАЖУТЬ НА УКРАЇНСЬКИХ ФЕСТИВАЛЯХ
30.03.2020
Нещодавно ми розпочали співпрацю з проектом Coming Out of Isolation 2.0 Фонду ІЗОЛЯЦІЯ та ГО КиївПрайд. Він націлений на подолання дискримінації, ксенофобії та упередженого ставлення до представників(ць) ЛГБТ+ спільноти в Україні за допомогою сучасного мистецтва.
5 молодих митців та мисткинь, серед яких Яна Бачинська (Львів), Євген Коршунов (Бровари), Олена Сіятовська (Київ-Дніпро), AntiGonna (Вінниця-Одеса) і Віталій Гавура (Херсон-Київ), у своїх відеороботах дослідять питання видимості та прав ЛГБТ+ людей. Першим етапом проекту була місячна резиденція у фонді ІЗОЛЯЦІЯ. За її результатами відбувся публічний пітчинг проєктів, а резиденти(ки) отримали малі гранти на реалізацію відеоробіт.
У рамках цієї теми ми працюємо зі ЗМІ, що пишуть про культуру та із суспільно-політичними виданнями. Текст на сайті «Пространство», ефіри на Радіо Культура та Громадське Радіо, стаття в KyivDaily, ШоТам і Yabl – за перший місяць роботи ми розповіли аудиторії про проект та познайомили з художниками та кураторкою.
Далі ще цікавіше!
Соціальні мережі:
Зв'язок з нами:
E-mail:
+38 (044) 223 82 97
office@prhouse.com.ua
НОВИНИ
Made on
Tilda