ПРЕЗЕНТАЦІЯ «ЗОВСІМ НЕ СТРАШНОЇ КНИГИ»
13.06.2020
«PR-House» став частиною команди проекту «Зовсім не страшна книга». «Зовсім не страшна книга про життя, смерть і все, що поміж ними» допоможе пережити погані новин, пов'язані з важкою хворобою, невиліковним діагнозом або реанімацією, і упоратися з болем, як фізичним, так і душевним.

Цього тижня ми презентували книгу в Києві. Авторка Анастасія Леухіна разом з акторкою Ірмою Вітовською, лікаркою Тетяною Поповою, активістом БО «100% Життя» Дмитром Шерембеєм та телеведучим Романом Вінтонівим познайомили гостей із «Зовсім не страшною книгою» та зачитали зворушливі історії – уривки видання.
Наша компанія увійшла в проект навесні, на фінальній стадії підготовки книги. Ми загорілись ідеєю книги для пацієнтів, бо поділяємо цінності, які транслює Анастасія Леухіна. За чей час ми запустили відеочитання в соціальних мережах. Протягом травня і червня у мережі Фейсбук зірки і лідери думок публікують відео, на яких читають уривки «Зовсім не страшної книги про життя, смерть і все, що поміж ними». Історії з неї вже прочитали авторка Анастасія Леухіна, актриса Ірма Вітовська, телеведуча Соломія Вітвіцька, громадська активістка та чемпіонка світу з карате Уляна Пчолкіна, співачка Ярина Квітка, медична експертка Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Катерина Булавінова, психологиня Наталя Підлісна, журналістка Галина Сергеєва, голова «100% Життя» Дмитро Шерембей, телеведуча Лідія Таран. На черзі письменниця і журналістка Зоя Казанжи, ведучий «Телебачення Торонто» Роман Вінтонів та інші відомі люди.
Також ми організували презентацію книги і забезпечили медіа супровід події. Дивіться сюжети на СТБ, 1+1, 5 каналі, слухайте нас по радіо НВ, Культура ,та читайте на сайтах.

А ще зовсім скоро поблизу лікарень в Києві ви зустрінете сітілайти із знайомою жовтою обкладинкою.

Раді бути частиною проекту Зовсім не страшна книга!
Соціальні мережі:
Зв'язок з нами:
E-mail:
+38 (044) 223 82 97
office@prhouse.com.ua
НОВИНИ
Made on
Tilda