150 ТИСЯЧ ПАЦІЄНТІВ З ВІЛ/СНІД, ТУБЕРКУЛЬОЗОМ, ГЕПАТИТОМ ВДАЛОСЬ ВРЯТУВАТИ ЗА ОСТАННІ 20 РОКІВ ЕПІДЕМІЇ ВІЛ\СНІД В УКРАЇНІ
14.05.2021
50 тисяч пацієнтів з ВІЛ/СНІД, туберкульозом, гепатитом вдалось врятувати за останні 20 років епідемії ВІЛ\СНІД в Україні завдяки доступу до безперебійного лікування, АРВ-терапії. В той час, як від СНІДу з 1987 по 2020 померло 53547 людей, саме на статистиці живих, а не померлих наголошували активісти найбільшої пацієнтської організації БО «100% Життя» у Всесвітній день пам'яті жертв СНІДу.

Для нашого постійного клієнта БО "100% життя" ми організували акцію до дня пам'яті жертв СНІДу біля меморіалу "Червона стрічка". Це вже 8 наша акція, адже кожного року ми традиційно збираємо журналістів для висвітлення цієї події.
Щороку ми обираємо ключовий меседж акції. Адже проблеми з подоланням епідемії все ще існують. Цього року ми доносили до влади, що людям з ВІЛ вкрай необхідно отримати доступ до вакцинації від Covid-19 та безперебійний доступ до АРВ-терапії. Адже через епідемію коронавірусу, люди з ВІЛ стають найбільш вразливими. А через локдауни, пацієнти з ВІЛ не можуть вчасно отримувати АРВ-терапію в СНІД-центрах.

На акції ключові стейкхолдери, партнери, міжнародні донори та заступник міністра охорони здоров'я почули вимоги пацієнтів з ВІЛ.

Ми забезпечили повну організацію події, візуалізували її, запросили журналістів та зробили фотозйомку. Результат - 26 виходів в ЗМІ.
Місце зустрічі символічне: меморіал "Червона стрічка", який щодня нагадує перехожим про те, що ВІЛ нікуди не зникає і живе серед нас. Сюди ж зранку в понеділок прийшла сотня активістів та небайдужих, аби долучитися до дня пам'яті.

Основний інструмент нашої роботи: інструменти візуалізації у вигляді свічок та лампадок та присутність дотичних до ВІЛ-ком'юніті людей.Великі білі свічок з з назвами обласних центрів мали б наголосити на масштабах епідемії ВІЛ: у кожній області України є ВІЛ-позитивні люди, що потребують негайної підтримки.
Запрошені спікери з перших вуст розповіли про проблеми e часи подвійної епідемії та закликали всіх партнерів разом зберегти досягнення та послуги для ЛЖВ-спільноти.В кінці акції відбулось традиційне покладення червоних гвоздик до меморіалу.
За двадцять років боротьби з епідемією ВІЛ, Україна зробила значні кроки для захисту і підтримки ВІЛ-позитивних пацієнтів: доступні ліки та послуги дозволяють людям з ВІЛ прожити повноцінне життя на 100% .

Щиро хочеться, аби ці 20 років років були лише стартом для великих і таких необхідних успіхів в роботі пацієнтських організацій!

Бережіть себе ❤️Соціальні мережі:
Зв'язок з нами:
E-mail:
+38 (044) 223 82 97
office@prhouse.com.ua
НОВИНИ
Made on
Tilda