МОРЕ ТЮЛЬПАНІВ ТА НІДЕРЛАНДСЬКА ВИШИВАНКА: РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ З ПОСОЛЬСТВОМ НІДЕРЛАНДІВ
20.05.2021
Посольство Нідерландів в Україні - один з найбільших інвесторів в нашу країну. Нідерландське фінансування працюює в програмах по розмінуванню на Донбасі, в проектах з прав людини, культурних та бізнесових програмах. Але за кожною програмою та ініціативою стоять люди, які щиро вболівають за людей. Такий підхід нам імпонує. Ми раді, що вже півроку маємо честь розповідати українцям про те,що роблять Нідерланди для України.
Так, нещодавно Посол Йеннес де Мол підтримав лікарів, що останній рік допомагають побороти COVID-19, і передав в лікарні 600 горщиків із голландськими тюльпанами.
А трохи пізніше разом з командою завіталав в музей Івана Гончара аби поповнити експозицію двома унікальними вишиванками. Їх зробила українська етно-студія Едельвіка за ескізами нідерландської дизайнерки Емілі Германста. На цих вишиванках українці можуть побачити традиційні символи Голандії - велосипеди, тюльпани, Роттердамський міст та навіть фрагмент картини Ван Гога. Нідерландські мотиви та колористика, переплетена з традиційними техніками українських майстринь символізують тісні зв'язки двох країн.
Ми забезпечуємо медіа та фото супровід цих подій. Результат - понад 200 згадок в медіа
Соціальні мережі:
Зв'язок з нами:
E-mail:
+38 (044) 223 82 97
office@prhouse.com.ua
НОВИНИ
Made on
Tilda