У БРОВАРАХ ВІДКРИЛИ CAFE 21.3, В ЯКОМУ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЛЮДИ ІЗ СИНДРОМОМ ДАУНА

23.03.2021
Проект по темі синдрому Дауна - один з найтриваліших та найулюбленіших в нашій команді. Ми боремося за видимість людей із синдромом Дауна вже більше 10 років. За цей час діти із хромосомною аномалією, з якими ми регулярно зустрічались на різних акціях, виросли. Тепер це молодь, яка доводить, що опановувати професії та працювати їм цілком під силу! Ми дуже раді бути поруч весь цей час і підсилювати комунікацією всі їхні перемоги.

Організація «Перспектива 21.3» напередодні Всесвітнього дня людей і синдромом Дауна відкрила у Броварах кафе Cafe 21.3. Тут офіціантами, бариста та кухарами працюватимуть молоді люди із синдромом Дауна та іншими порушеннями інтелектуального розвитку. Цю важливу новину ми мали донести до широкого кола людей, а також до влади та бізнесів. Бо, по-перше, необхідно розвінчувати міфи і доводити, що люди із синдромом Дауна можуть навчатись та працювати. А по-друге, бізнес-модель кафе можна мультиплікувати у будь-якому регіоні, створюючи нові і нові робочі місця для людей із ментальними порушеннями.
Ми розуміли, що у період пандемії не можемо зібрати багато журналістів на відкриття кафе. Тому наша команда обрала іншу тактику. На відкриття ми запросили кілька ключових ЗМІ
(телеканалів та інтернет видань), з іншими медіа провели попередні переговори та надали інформацію з фото одразу по закінченню заходу. У результаті про подію вийшли сюжети на каналах СТБ, 1+1, Суспільне, ТРК Україна, репортажі на Новое время, Громадське. Більш ніж 20 ЗМІ опублікували новину, серед них Дзеркало тижня, Лівий Берег, Газета День, Хмарочос, The Village.

Продовженням інформаційної хвилі стали статті в ЗМІ, для яких ми знайшли героїв і організували дистанційні інтерв'ю.
Приємно, що наші клієнти, а радше друзі, також високо оцінили нашу роботу.
Соціальні мережі:
Зв'язок з нами:
E-mail:
+38 (044) 223 82 97
office@prhouse.com.ua
НОВИНИ
Made on
Tilda