«АНТИБІОТИК ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ» - ГОВОРИМО ПРОСТОЮ МОВОЮ ПРО АНТИБІОТИКОРЕЗИСТЕНТНІСТЬ
15.12.2020
Для Центру Громадського Здоров'я України вже другий рік поспіль ми організовуємо інформаційну кампанію до тижня антибіотикорезистентності.

Тільки за останні 6 місяців епідемії COVID-19 українці купили вдвічі більше антибіотиків в аптеках, ніж минулого року . Часто люди призначають антибіотики самі собі за будь-якої нагоди, купуючи їх без рецепта. Для вживання антибактеріального препарту мають бути серйозні підстави та направлення лікаря. Бо дуже скоро ми можемо опинитись у ситуації, коли через неконтрольоване вживання, антибіотики перестануть діяти на бактерії та мікроби. Відтак хвороби, які людство давно перемогло, знову можуть стати смертельними.
Ми вирішили донести до людей цю важливу інформацію через гру і розробили пізнавальний тест. А серед всіх, хто його пройшов розіграли призи. У результаті охоплення тесту – 46 тис., а охоплення кампанії загалом - 300 тис.!
Також ми запакували факти про антибіотикорезистентність в яскраві інфографіки, які ви можете побачити на сторінці ЦГЗ, і запустил спецпроект на порталі Liga.life.
Соціальні мережі:
Зв'язок з нами:
E-mail:
+38 (044) 223 82 97
office@prhouse.com.ua
НОВИНИ
Made on
Tilda