ФЕСТИВАЛЬ BOUQUET KYIV STAGE 2020 ДОВІВ – «ЖИТТЯ ТРИВАЄ!»
25.08.2020
Уже другий рік поспіль ми робимо комунікацію фестивалю високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage. Цього року він традиційно відбувся з 20 по 25 серпня у дворі «Софії Київської». Це некомерційний фестиваль, який вже втретє організував культурний центр Дом «Майстер Клас». Це були 6 днів музики, візуального мистецтва, театру, літературних читань і дискусій, інтерактивних дитячих програм і цикл бесід під ясенем із людьми, що творять зміни. Тема, яка цього року об'єднала різні жанри мистецтва в єдиному просторі, – «Місто майстрів». А слоган Bouquet Kyiv Stage 2020, який виник під час карантину, – «Життя триває!».
Навіть карантинні обмеження не завадили організаторам провести близько 40 подій, а нам акредитувати максимальну можливу кількість журналістів – майже 30. Цього року ми відповідали за медіа та за реєстрацію гостей на події.
Про фестиваль написали та зняли понад 200 матеріалів, а партнерами події стали 12 ЗМІ, серед яких Whats On, Marie Claire, Yabl, Український тиждень та сайт Дело. Про Bouquet Kyiv Stage розказали канали ICTV, 5 канал, Еспресо ТРК Київ, Kyiv Live, Радіо Культура та Українське радіо. Нам вдалося зібрати на події понад 5 тисяч гостей ( карантинні обмеження не дозволяли прийняти більше), а до онлайн концертів та літературних читань доучились десятки тисяч глядачів. Фестиваль отримав сотні схвальних відгуків в соцмережах.
Соціальні мережі:
Зв'язок з нами:
E-mail:
+38 (044) 223 82 97
office@prhouse.com.ua
НОВИНИ
Made on
Tilda