МУЗИКА - ВАЖЛИВА. МУЗИКА - МОЖЛИВА
03.09.2021
Жовтень минув для нас в гарячій роботі з проєктом, який зігрів серце кожному в нашій команді. Це проєкт "Музика - важлива, музика - можлива" від ВБО «Даун Синдром» на підтримку музичних здібностей дітей з синдромом Дауна.
Ми хотіли показати, що діти з додатковою хромосомою 21 не обмежені в талантах, мають потенціал для реалізації в суспільстві та можуть бути включеними у культурні процеси як безпосередні учасники, а не лише глядачі чи слухачі.
Інформаційна кампанія стала дійсно гучною та яскравою та вийшла за межі онлайну.

Героїнею кампанії стала 18-річна Марія Бондаркова. Музика для дівчини завжди була невід'ємною частиною життя, вона закінчила музичну школу та грає на бандурі.

Разом з нею та амбасадором проєкту Ніною Матвієнко ми зняли соціальний відео ролик, на якому співачка ділиться своїм музичним досвідом та вчить дівчинку грі на піаніно. Тим самим показавши, що найважливіше в музиці - це підтримка наставника та відкрите серце.

Ролик охопив аудиторію в понад 700 тисяч осіб в соціальних мережах. Також, ми транслювали його на 22 регіональних телеканалах протягом всього місяця.

Окрім того, 200 сітілайтів та білбордів "Музика - важлива, музика - можлива" були розміщені в місті Київ та 24 регіонах.

А матеріали про цей проєкт виходили в таких ЗМІ, як Українська Правда, Заборона, Ділова столиця, День, Суспільне, ТСН, Дзеркало тижня, Дом, Live.
Музика важлива і музика можлива. Пропонуємо вам переглянути ролик, який точно переконає вас у цьому
  Соціальні мережі:
  Зв'язок з нами:
  E-mail:
  +38 (044) 223 82 97
  office@prhouse.com.ua
  НОВИНИ
  Made on
  Tilda