"КОЖНОГО ДНЯ ВИ РЯТУЄТЕ ТИСЯЧІ ЖИТТІВ" - БРОШУРА ПРО ЕМОЦІЙНЕ ВИГОРАННЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ БО "100% ЖИТТЯ"
21.12.2021
У грудні ми реалізували корпоративний проєкт для найбільшої пацієнтської організації БО "100% життя" — брошуру про кращі особистісні та професійні практики регіональних осередків, яку отримали працівники у 22 областях України.
У ритмі швидкого світу люди часто почувають себе недооціненими, непотрібними, самотніми зі своїми проблемами та не встигають помічати власних перемог і вкладу в спільну справу. Ця брошура — для людей і від людей, що творять найбільшу пацієнтську організацію в Україні, що допомогла понад 90 тисяч людей, які мають ВІЛ, жити щасливо.

Основною метою її створення було підняття колективного духу, надання підтримки при професійному та особистому вигоранні, донесення меседжу про те, що кожен працівник — це найбільша цінність, завдяки якій існує організація.
Для реалізації проєкту, ми опитали десятки працівників, проробили аналітичну роботу з інформацією про уникнення професійного вигорання, розробили дизайн, який відображаючи айдентику організації, показав унікальність кампанії.

Основним символом в брошурі стала червона стрічкаі ВІЛ/СНІД, яка зобразила єдність людей, які працюють задля однієї мети.


У брошурі ми зібрали історії, цифри та цитати представників регіонів, які показали, що багато почуттів, проблем, сумнівів є спільними серед колег, а також підшукали інструменти, які допоможуть подолати самостигму, знайти мотивацію та уникнути вигорання.

Ця збірка містить кращі практики регіональних відділень БО «100% Життя»: результати роботи сотень соцпрацівників, менеджерів проєктів, керівників — всіх, хто щодня долучається до великої місії — рятувати якомога більше життів.

З повною версією брошури можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1sBdQSQwvS8szW-2taAtgxOEqzm757PRc/view?usp=sharing

Окрім того, регіони отримали мотиваційні стікери, які ми розробили на основі цитат керівників осередків.
  У довгому безперервному процесі, завжди пам'ятайте про те, для чого ви робите свою справу. Єдине, що має горіти — це ваші очі. Тож, сподіваємось, наша брошура, зможе трошки нагадати вам про це.
   Соціальні мережі:
   Зв'язок з нами:
   E-mail:
   +38 (044) 223 82 97
   office@prhouse.com.ua
   НОВИНИ
   Made on
   Tilda