"ЗАКОН ДЛЯ СОФІЙКИ ЗА ЛЕГАЛІЗАЦІЮ МЕДИЧНОГО КАНАБІСУ В УКРАЇНІ"
14.05.2021
Спільно з найбільшою пацієнтською організацією «100% життя» - Мережа ЛЖВ та БФ "Пацієнти України" ми досягли винесення в зал для голосування у Верховній Раді Законопроекту про легалізацію медичного канабісу.

2 червня ми зібрали журналістів на публічний брифінг за участі депутатів ВР, аби розповісти - Рада може розглянути законопроєкт про медичний канабіс уже цього літа і донести до громадськості й депутатів його важливість. До заходу долучились громадські активісти, представники груп, які потребують ліки, небайдужі.
«Закон для Софійки» - закон, що легалізує вирощування і застосування медичного канабісу. Законопроєкт №5596 є спільним документом, який розробили представники кількох політичних партій, провідні юристи, а також активісти та члени пацієнтських організацій. Депутати працювали над ним кілька місяців в комітеті, залучаючи профільні міністерства, зокрема МОЗ та МВС.

Cофійка Мостовенко - маленька дівчинка, яка в свої 4 роки стала символом законопроекту, що здатен врятувати і полегшити життя понад 20 000 дітям з епілепсією. А також - мільйонам хворим на рак, розсіяний склероз, хвороби Альцгеймера і Паркінсона, ПТСР, депресію, глаукому. Від болю та судом здатні допомогти лише ліки на основі медичного канабісу, які нині в Україні неможливі. Софії ці ліки батьки замовляють нелегально з-за кордону.

Софійка також, у свій день народження, була присутньою і на акції.
Її мама Вікторія Мостовенко сказала: «Сьогодні в Софії День народження. І більшого подарунку, аніж цей законопроєкт, нам не треба. Нам треба ці ліки. Легально, постійно, не з чорного ринку, не за величезні гроші. Я хочу, щоб моя Софія мала доступ до ліків на медичному канабісі без перерв. Бо вони їй допомагають. Ми, батьки, маємо право лікувати наших дітей легально».
Ми отримали величезний відгук від журналістів, які інформаційно підтримали Закон. Серед них ТСН, Фокус, Зеркало Тижня, Українська правда, Еспресо - більше 20 провідних ЗМІ розповіли про акцію.
Чому Легалізація медичного канабісу важлива:

  • Медичний канабіс сьогодні дозволений у понад 60 країнах світу. Україна наразі єдина країна Європи, де ці ліки не легалізовані
  • Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) 3,5 роки тому опублікувала свою офіційну позицію і рекомендувала кожній країні врегулювати доступ для пацієнтів до препаратів, у яких містяться канабіноїди
  • Канабіноїди та олія коноплі є високоефективною альтернативою хімічним наркотикам широкого спектру, яких часто потребують люди з онкологією, діти з епілепсією, солдати з посттравматичним розладом, люди з ВІЛ
  • Законопроект надасть більше 2 млн тяжкохворим українцям можливість лікуватися медичним канабісом в Україні легально;
  • Законопроект допоможе зупинити обіг на чорному ринку цих препаратів в Україні, який наразі складає 10 млрд долл.
Соціальні мережі:
Зв'язок з нами:
E-mail:
+38 (044) 223 82 97
office@prhouse.com.ua
НОВИНИ
Made on
Tilda