25.01.2022
"Створено жінками" - конкурс для українських підприємниць
В кінці листопада ми запустили інформаційну кампанію про конкурс "Створено жінками", що організований Франко-Українською торговою палатою. Проєкт створений для посилення ролі жінок в бізнес-середовищ з метою надихнути їх на розвиток власної справи.
Цьогорічний конкурс покликаний відзначити підприємниць, які розвивають свою справу саме в умовах пандемії та посилити їхні можливості.

Учасниці змагатимуться за головний приз премії — 100 000 грн на розвиток справи та поїздку у Париж. Також всі учасниці можуть презентувати свої проєкти та знайти підтримку інвесторів, менторів, в тому числі — серед французької бізнес спільноти.
Наша задача:

привернути увагу жінок з малого та середнього бізнесу та за зацікавити їх конкурсом, оскільки в суспільстві досі існує гендерний розрив в оплаті праці і умовах ведення бізнесу між чоловіками та жінками.
Цьогоріч ми обновили айдентику конкурсу, зробивши її яскравішою.

За основу ми взяли базові сині та червоний кольори, що символізують Францію та причетність конкурсу до Франко-Української торгової палати.

"Можу. Створюю. Кохаю. / Мрію. Надихаю. Втілюю" - слоган, що символізує поєдання рішучості та любові до своєї справи, яку мають учасниці конкурсу
На старті кампанії ми організували прес-конференцію, аби поінформувати аудиторію через традиційні медіа. У ній взяли участь організатори та учасниці попередніх років, що поділились своїми історіями успіху та могли змотивувати нових учасниць.
Ми отримали понад 100 виходів у ЗМІ. Продовжили інформаційну хвилю через організацію 4 ефірів на радіо та 2 колонок в бізнес-виданнях НВ та Forbes.
Ми розробили контент для соцмереж та ділилися історіями успіху минулорічних переможець, а також залучили жінок з регіонів через групи в соцмережах.

Охоплення у Facebook зросло на 3,2 тис відвідувачів.

Також, ми провели рекламну кампанію у Facebook про open-call. Тут ми вийшли на результат по охопленню 76,6 тис людей, з яких 936 перейшло на сайт.
Фінальним результатом стала подача 145 аплікацій. Підсумки конкурсу та імена переможниць ми дізнаємось вже у квітні.
Соціальні мережі:
Зв'язок з нами:
E-mail:
+38 (044) 223 82 97
office@prhouse.com.ua
НОВИНИ
Made on
Tilda