BOUQUET KYIV STAGE 2021: "МИ. МІЖ МИНУЛИМ ТА МАЙБУТНІМ"
03.09.2021
З 27 серпня по 2 вересня в Софії Київській проходив четвертий фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage, наш останній літній проєкт, для якого ми створюємо комунікацію вже третій рік поспіль.

Родзинка фестивалю в 2021 році - програма, базована на спецпроєктах: 10 проєктів від найкращих митців та музикантів з усього світу та України, створених лише для фестивалю. Кожна прем'єра мала відлунати гучно в ЗМІ і привернути увагу.
Крім того, протягом тижня на глядачів чекали 65 подій, 35 годин музики, 8 програмних напрямків, серед яких: музика, театр, література, кіно, візуальне мистецтво, балет, фешн, бесіди під ясенем, дитяча програма. Усе це в призмі основної теми фестивалю: "Ми. Між минулим та майбутнім".
Різноманіття та мультидисциплінарність програми нам допомагали висвітлити 60 акредитованих ЗМІ та 84 журналістів, запрошених на 3 прес-події. Серед них 80 % надали матеріали протягом усього комунікаційного періоду фестивалю: 130 матеріалів від початку роботи та 56 після офіційного відкриття фестивалю. Усього нам вдалося досягти понад 600 згадок в медіа.

46 матеріалів надали 10 інформаційних партнерів: Elle, Kyiv Daily, Дзеркало тижня, Український тиждень, Viva, TV-Park, Газета по-українськи, The Ukrainians, Mind.ua, Антиквар.
Додатковим інструментом роботи з великим об'ємом подій виступила інформаційна сегментація та медіа-спринти. Анонсування програми, відкриття виставки Катарсис, відкриття фестивалю та анонсування окремих елементів програми, таких як Кінобукет та Дантівськиий день, позитивно відобразились на якості висвітлення подій у ваших улюблених медіа та формуванні цілісності фестивалю.
Традиційно, пропонуємо зануритись в ретроспективу фестивалю крізь декілька матеріалів і відчути наші останні дні фестивального літа:

До зустрічі наступного року, на ювілейному 5 фестивалі Bouquet Kyiv Stage! ❤️
  Соціальні мережі:
  Зв'язок з нами:
  E-mail:
  +38 (044) 223 82 97
  office@prhouse.com.ua
  НОВИНИ
  Made on
  Tilda