1 Стартував всеукраїнський молодіжний проект «Є-Док» – PR-House
Стартував всеукраїнський молодіжний проект «Є-Док»

Стартував всеукраїнський молодіжний проект «Є-Док»

03.10.2018

Якби нам в дитинстві хтось дав шанс зняти власну кіно-работу, навчив розбиратися в кіно та критично мислити? Якби професійні режисери та оператори присвятили нам частину свого часу, навчали, знімали і монтували би з нами відео? Можливо, ця подія перевернула би все наше життя?

Тепер такий шанс є у наших дітей завдяки проекту «Є-Док», піар підтримку якому забезпечує PR-House.

«Європа Документальна» це соціальний проект, що проходить у 3-х містах України. Запоріжжя стало першим містом, в якому пройшов кіноконкурс. На черзі проведення такого ж заходу в Червонограді та Сумах.

Десять запорізьких школярів 9-11 класів змагалися в кіноконкурсі «Є-Док» цими вихідними. Протягом чотирьох днів молодь взяла участь у майстер-класі, під час якого відомі українські режисери та оператори разом з учасниками переглядали кінострічку, дискутували про побачене, змагались в дебатах та головне – знімали власні кіно-роботи.

PR-House забезпечив анонсування кіноконкурсу для учасників в регіональних ЗМІ, соціальних спільнотах, Інтернет-афішах, а також радіо анонсування. Також створив та наповнив контентом офіційну сторінку проекту у Facebook, де і забезпечив рекламну кампанію події. Завданням компанії також було створення та наповнення YouTube-каналу, а також медіа підтримка – запрошення регіональних ЗМІ на завершальну частину проекту, розміщення анонсу і релізу та забезпечення радіо- та тб- ефірів.

Всеукраїнський молодіжний кіноконкурс «ЄДок» стартував у Запоріжжі

https://tv5.zp.ua/news/zaporizki-shkolyari-vzyali-uchast-u-kinokonkursi-ye-dok/

Ранок:Запоріжжя – Пряма трансляція (02.10.2018)

🌞🌞🌞2 жовтня програма «Ранок: Запоріжжя» зустрічає вас в компанії цікавих тем та гостей! Прокидайтеся разом із нами:)0️⃣7️⃣▪️0️⃣0️⃣❗❗❗До Всесвітнього дня ненасилля провідною темою випуску стане проблема булінгу. Про нього поговоримо з першою гостею Ірина Куратченко (Iryna Kuratchenko). Вона розповість що робити батькам, якщо їхня дитина стала жертвою цькування. Ще кілька порад почуєте у наших ранкових рубриках. Зокрема психологиня @Юлия Зябкина (Yulia Zyabkina) акцентуватиме увагу на тому, що може означати різка зміна поведінки у малечі та підлітків.📻🎙️👨‍⚕️Традиційно, щовівторка зустрічаємо включення із колегами з UA: радіо Запоріжжя. До них завітає завідувач відділення ревматології з центра імунобіологічної терапії обласної клінічної лікарні Дмитрий Рекалов (Dmitry Rekalov).👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧Наступна ранкова гостя Светлана Лазарева (Svetlana Lazareva) торкнеться у розмові актуальних проблем прийомних родин.🎭🎭🎭Рубрика життя в квадраті запросить на прем’єру моновистави «Отвєтка@UA», яка днями відбулася в Театр-лаборатория VIE vie.zp.ua. 🎥🎬📽️Зустрічатимемо в студії третю гостю Наталия Красильникова (Natalie Krasilnikova), яка долучилася до кіноконкурсу документальних фільмів для молоді.📰🆕📰Завершимо ефір за традицією анонсом найактуальніших подій, що відбудуться цього дня у Запоріжжі. #суспільне_запоріжжя #ранок_запоріжжя #школа #дитина #психолог #допомога #родина #театр #війна

Опубліковано UA:Zапоріжжя Понеділок, 1 жовтня 2018 р.