1 Спортивна традиція – PR-House
Спортивна традиція

Спортивна традиція

15.06.2018

Робота команди PR-House на міжнародній велогонці Race Horizon Park, яка є візиткою міста Києва, для нас вже – традиція. Сьомий рік поспіль наша команда організовує піар підтримку і цей рік не став виключенням.

Що ми робили цього року? Організували координацію та запрошення провідних ЗМІ на усі три дні гонок, забезпечили прямі ефіри на ТВ і радіо, аби наш клієнт зміг поділитися з аудиторією цікавими моментами організації заходу. Знайшли та налагодили співпрацю з медіа партнерами, забезпечивши висвітлення головної вело події України у медіа просторі. Крім того, ми наповнювали якісним контентом сайт та офіційні сторінки в соціальних мережах (Facebook, Instagram), а також відео-хостинг Youtube. Ми організували інтерв’ю гонщиків, організаторів, судів у ЗМІ. Розробили макети та замовили низку бренд-матеріалів – поліграфія, бекволи, орендований одяг, медалі та дипломи для переможців і т.д. Забезпечили хостес для спонсорів.
Тож наша наполеглива робота дала професійний результат.

В цьому році в змаганнях Race Horizon Park взяли участь близько 170 спортсменів з 10 країн світу, всі гонки пройшли на найвищому рівні та визначили свої переможців. Висвітити подію прийшли близько 20 провідних ЗМІ.