1 #ШКАРПЕТУЙСЯ – PR-House
#ШКАРПЕТУЙСЯ

#ШКАРПЕТУЙСЯ

25.03.2019

Традиційно PR-House організовує інформаційну кампанію до Всесвітнього дня людей синдрому Дауна для ВБО «Даун Синдром». Цьогоріч, ми організували цілий тиждень інформаційних заходів.

Ми провели “тиждень розвінчування міфів про синдром Дауна” в соціальних мережах. Яскраві інформативні карточки розлетілись по фейсбук сотнями перепостів.
Ми запустили традиційний флешмоб “LotOfSocks”, який цього року проходив під хештегом “Шкарпетуйся”. До флешмобу приєднались понад 100 людей, серед яких були лідери думок, такі як Марина Порошенко, Андрій Садовий, телеведучі каналу 1+1 – Людмила Барбір, Руслан Сенечкин, Святослав Гринчук, Наталя Підлісна, дизайнер Олексій Залевський, режисери Анна Акулевич, Оксана Тараненко, продюсерка Наталка Якимович, журналісти, спортсмени. Метою флешмобу було змінити думку суспільства та зробити його більш толерантними до людей із синдромом Дауна.

Також, команда PR-House організувала панельну дискусію з членами благодійної організації та представниками влади. Дискусія була присвячена питанням шкільної освіти як фундаменту для подальшого працевлаштування людей із синдромом Дауна в Україні.

Традиційно PR-House організував медіа підтримку та організував роботу з медіа. Як результат – якісні матеріали на загальнонаціональних каналах, радіо, інтернет ресурсах.

https://nv.ua/ukraine/events/terpenie-trud-i-sindrom-dauna-kak-zhivet-i-rabotaet-ukrainskaya-molodezh-s-47-oy-hromosomoy-50011800.html?fbclid=IwAR2GeulqQfSvA0oBl5ENeTXYzoLEYSK3uUIZEwPXPRGLjGMC3bFDFVM7WRY
https://www.radiosvoboda.org/a/29832903.html?fbclid=IwAR2Wm_x6W70RNnnOOybvmUJp7Zggw204UXmcy_tGkoer-7SfqNB65Lam_rE

https://ru.tsn.ua/ukrayina/vsemirnyy-den-lyudey-s-sindromom-dauna-pochemu-v-ukraine-nikak-ne-izmenyat-otnoshenie-i-k-chemu-zdes-uchebnik-minobrazovaniya-1315518.html