1 Презентація проекту HealthLink – PR-House
Презентація проекту HealthLink

Презентація проекту HealthLink

11.09.2018

«Навіщо тестувати на ВІЛ 260 тисяч Українців? Як сімейні лікарі можуть допомогти зупинити епідемію ВІЛ/СНІД в країні?»

Саме такі питання піднімались під час прес-сніданку, який організувала команда PR-House для свого постійного клієнта БО 100% Життя (Всеукраїнська Мережа ЛЖВ).

Під час прес-сніданку було презентовано проект HealthLink , в якому сімейні лікарі та лікарі стаціонарів пропонують пацієнтам тестування на ВІЛ швидкими тестами, а у разі виявлення ВІЛ – доводять людину до лікування. HealthLink є одним із елементів медичної реформи, покликаний зупинити епідемію ВІЛ в Україні, завдяки швидкому тесту та лікуванню.

«Поснідали» з журналістами в.о Міністра охорони здоров’я України – Уляна Супрун, директор Центру громадського здоров’я МОЗ України – Володимир Курпіта, голова Координаційної Ради БО “100% Життя” – Дмитро Шерембей та інші спікери.

PR-House організував вибір локації, забезпечив кейтеринг, підготував інфографіки та презентацій, організував запрошення журналістів та ефірів на ТБ та радіо (Прямий телеканал, Радіо Новое Время та Радіо Голос Столиці).

Зокрема, керівник Київського офісу Мережі ЛЖВ Лада Булах протесувала в прямому ефірі ведучих Прямого каналу.

На прес-сніданок завітали журналісти 21 ЗМІ, серед яких 7 -ТБ (СТБ, НТН, Правда ТУТ, Еспресо,UATV, 4 канал, Обоз ТВ), провідні інформагенції та інтернет ЗМІ ( Інтерфакс, Укрінформ, Обозреватель), а також німецькі журналісти ( TAZ).

https://www.obozrevatel.com/health/medical/v-ukraine-100-tyisyach-vich-infitsirovannyih-ne-znayut-o-svoem-statuse.htm