1 PR-House за інтеграцію ”сонячних” людей в суспільство – PR-House
PR-House за інтеграцію ”сонячних” людей  в суспільство

PR-House за інтеграцію ”сонячних” людей в суспільство

31.08.2018

PR-House традиційно підтримує соціальні проекти, особливо ті, які спрямовані на покращення життя людей із синдромом Дауна.
Одним з таких був захід, організований для ВБО Даун Синдром 11 травня. Ми забезпечили медіа підтримку “Дню відкритих дверей” в Radisson BLU HOTEL, де діти з синдромом Дауна та іншими особливостями проходять практику та навчаються опановувати різні професії від покоївок до офіціантів та кухарів . “Ми хочемо підтримати бажання бізнеса брати на практику та надавати робочі місця людям із генетичними аномаліями, тому кожну таку ініціативу ми підтримуємо інформаційно. Наша мета – поширити інформацію про такі приклади інтеграції ”сонячних” людей в суспільство і надихнути інших бізнесменів працевлаштовувати до себе різних співробітників”, – каже Наталя Красненкова, директор PR-House.

Команда професіоналів PR House надала якісну інформаційну підтримку, запросивши як ТВ (ТРК Київ, ЮА Перший) так і друковані та Інтернет ресурси (Радіо Свобода, Газета по-українськи, День, Вечірній Київ і тд) на “День відкритих дверей”.

https://www.radiosvoboda.org/a/video/29321549.html

https://day.kyiv.ua/uk/article/cuspilstvo/znayty-robotu-i-zhyty-yak-usi