1 «PR-House» «прокачав» регіони з культурно-освітнім проектом «Європа Документальна» – PR-House
«PR-House» «прокачав» регіони з культурно-освітнім проектом «Європа Документальна»

«PR-House» «прокачав» регіони з культурно-освітнім проектом «Європа Документальна»

14.11.2018

Протягом осені команда «PR-House» «прокачала» школярів старших класів з Запоріжжя, Червонограду та Сум. Разом з нашим клієнтом – культурно-освітнім проектом «Європа Документальна» ми організовували кіно майстер-класи для молоді.

Нашим завданням було анонсування кіноконкурсу та відбір учасників. Для цього ми задіяли регіональні ЗМІ та соціальні мережі.

Працювати з регіональними медіа – це челендж, з яким ми успішно впорались: знайшли особливий підхід в кожному регіоні та забезпечили розміщення новини практично в усіх діючих медіа. Бюджет розміщень, традиційно = 0. Приміром, новина про кіноконкурс в Сумах була розміщена в 12 з 14 ресурсах. Також, ми організували щогодинне анонсування конкурсу в торгівельно-розважальному центрі «Мануфактура» (Суми) протягом 4 днів.

«PR-House» створив та наповнив контентом офіційну сторінку проекту у Facebook. Також, ми візуалізували результати кіноконкурсу в кожному місті, і створили YouTube-канал.

Про кіноконкурс написали та розказали майже всі регіональні ЗМІ: нашими силами було організовано публікації анонсу і релізу, організація радіо- та телеефірів, та прес-конференцій в кожному місті. За результатами медіамоніторингу, клієнт отримав близько 60 публікацій в ЗМІ та 6 тб й радіо-ефірів.

«Співпраця з PR-House — це якість, надійність, відповідальність.
Нам пощастило разом з ними реалізувати цієї осені новий культурно-освітній проект «ЄДок». Терміни були критичні, але нам не лише не відмовили, а й взялися з усією наполегливістю за промо кампанію. Менеджер Дар’я Коваленко вела проект не поділяючи робочі години, або дні на не робочі. Вишукувала дієві варіанти для промоції не чіпляючись за попередні домовленості як єдино-дієві — головне результат і це найцінніше в будь-якому процесі. Окремо варто закцентувати на небайдужості спеціалістів PR-House до результату всього проекту, а не лише до його популярності. Отже, дякуємо за плідну роботу і «спешл» ставлення до всього, що ви робите, а робите ви прекрасну справу! Ми обов’язково ще повернемось до вас»
, – поділилась фідбеком наша клієнтка, організаторка проекту Анна Акулевич.

«З першою зустрічі ми зрозуміли, що працюватимемо з PR-House. За годинну зустріч ми встигли обговорити деталі проекту і одразу знайшли порозуміння в шляхах і способах промоції нашого культурно-освітнього проекту «ЄДок». Менеджер Дар’я Коваленко миттєво зрозуміла специфіку цільової аудиторії, а нею мали бути одразу батьки і діти, та запропонувала підходи до кожної з вікових груп.
В результаті ми отримали людину, яка супроводжувала культурно-освітню програму ЄДок від початку, до фінального заходу. Дар’я, окрім майже цілодобово асистансу з питань промоції, комунікації зі ЗМІ, стала ще й небайдужою і щирою подругою проекту, котра вболівала за його успіхи так само як і організатори.
Мене особисто приємно вразив такий відданий підхід до своєї справи. За таких умов, робота просто не може бути неефективною, коли PR House нею горить.
Якщо ж залишити сентименти і перейти до статистики, то за 2 місяці роботи я отримала майже 10 тижневих звітів про виконану роботу, моніторинг проявів у ЗМІ, за цей час було організовано понад 15 теле- та радіоефірів та безліч публікацій у регіональних ЗМІ, дуже хороші показники видало і просування події у соціальних мережах.
Я думаю, дуже важливим аспектом у визначенні рівня сатисфакції від ділових взаємин, є факт бажання їх продовження. А бажання продовжувати співпрацю з PR-House однозначно є!»
, – відгукнулась Голова ГО “Арт Діалог” Наталія Красильникова.

Проект «Європа Документальна» у вересні-жовтні пройшов в Запоріжжі, Червонограді та Сумах. Команда «ЄДок» — викладачі, професійні кінорежисери (Анна Акулевич та Наталя Красильникова) та оператори (Данило Дедков)— протягом чотирьох днів вчили старшокласників «правильно» переглядати кінострічки, дискутували про побачене, змагались в дебатах на тему Інтернет-безпеки та головне – знімали власні кіно-роботи.

https://www.facebook.com/SuspilneZP/videos/566797737089302/
https://tv5.zp.ua/news/zaporizki-shkolyari-vzyali-uchast-u-kinokonkursi-ye-dok/
https://www.youtube.com/watch?v=Np5CozvysKA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0emknXTiV_399lDW14Pal5mIhwA9Cpp3n8uFnkmV70llT5HcBlnIpi9tg