1 “Політклуб Віталія Портникова”, Телеканал ТВі, 20.02.2013 – PR-House
“Політклуб Віталія Портникова”, Телеканал ТВі, 20.02.2013

“Політклуб Віталія Портникова”, Телеканал ТВі, 20.02.2013

21.02.2013

Медіа-консультант Дмитро Крикун в ефірі телеканалу ТВі заявляє: “Те, що зруйнувалися дороги, це просто симптом того, що руйнується вся пострадянська інфраструктура. У нас немає замінника. Далі будуть труби, потім – гаряче опалення, потім складатися почнуть дев’ятиповерхівки, – говорить Крикун. – Не потрібно сподіватися на державу, її потрібно просто застрелити”. 

Тема програми багатьох бентежить і наче не є політичною – це дороги і те, що від них залишилося. Тобто – транспортний колапс. Чому в Україні немає доріг і чи залатають їх до травневих свят? Держава бідна і їй бракує грошей на повноцінний ремонт – чи насправді просто красти треба менше?

Ці версії в студії “Політклубу” обговорювали Сергій Дубенко, засновник “Дорожнього контролю”; Ярослав Діденко, голова громадського руху “Кияни разом”; Дмитро Повесьма та Павло Бєлоусов з організації “ УкрЯма”; активісти протестів проти Автодору Олександр Мазуркевич, Андрій Черников, Олексій Гриценко, Віталій Кічкірук, народні депутати Леся Оробець і Павло Різаненко, а також голова політичної партії Демократичний альянс Василь Гацько, політолог Олексій Краснопьоров, політичний оглядач Liga.net Сергій Висоцький, головний редактор журналу “За рулем” Микола Захаренков, медіаконсультант Дмитро Крикун, журналіст Рауль Чілачава, експерт з логістики Богдан Аганін, юристи Богдан Глядик та Олександр Ліпський.