1 Мистецька виставка «Що важливо. Про та за участі людей з синдромом Дауна» в Одесі – PR-House
Мистецька виставка «Що важливо. Про та за участі людей з синдромом Дауна» в Одесі

Мистецька виставка «Що важливо. Про та за участі людей з синдромом Дауна» в Одесі

08.04.2019

В березні наша команда багато працювала над темою Синдрому Дауна. Зокрема, ми продовжили співпрацю із Goethe-Institut Україна та розгорнули інформаційну кампанію в Одесі. Метою стало – залучити відвідувачів на виставку «Що важливо» про та за участі людей з синдромом Дауна, змінити погляд одеситів на людей із додатковою хромосомою. Результат перевищив очікування.
1700 людей відвідало виставку в Одесі. Це на 400 більше ніж в столиці, де виставка пройшла в жовтні минулого року. Ми оцінюємо такі показники більшим числом публікацій в місцевих ЗМІ, залучення аудиторії через соціальні мережі та телеграм канали. Наші спостереження говорять, що для одеської аудиторії біль дієвим каналом став Instagram та Telegram, а той час як в Києві більше «працює» Facebook.

Також, в Одесі менша конкуренція в культурних івентах, порівняно із Києвом. На нашу думку, вдало підібрана локація, на якій проходила виставка в Одесі. Музей сучасного мистецтва Одеси є «намоленим» місцем серед відвідувачів.

Говорячи про кількість, реалізували більше 50 виходів в одеських медіа, серед яких чотири тв сюжети та чотири анонсування на радіо. Ми організували ефіри з кураторами та організаторами виставки на чотирьох найбільш рейтингових телеканалах Одеси та 3 радіо -ефіри. Забезпечили матеріали про захід в популярних медіа – Forshmag та Dumskaya. Публікація події в 16 регіональних пабліках на Facebook, анонсування аудиторії в Telegram та Instagram.

Як нам вдалось прокачати регіон? Головний секрет – ціннісно співпадати поглядами з клієнтом. Для PR-HOUSE робота над соціальними проектами це не просто професійно виконані задачі, це філософія існування компанії. До кожного проекту ми підходимо саме так.

«Great success!» – так оцінили нашу роботу Goethe-Institut.

Дякуємо Goethe-Institut в Україні за довіру та можливість бути частиною таких важливих подій.

http://forshmag.me/2019/03/11/pochemu-vazhno-ih-uvidet/

https://www.youtube.com/watch?v=5NVblHOTI64

https://dumskaya.net/news/vystavka_2775-096327/