1 «Казковий затишний куточок» – PR-House
«Казковий затишний куточок»

«Казковий затишний куточок»

08.11.2012

PR-House провела прес-брифінг присвячений початку акції зі збору коштів на обладнання дитячої кімнати Центру допомоги дівчатам та молодим жінкам «Право на здоров’я»  та організували прес-тур до Центру.

Головна мета акції – розвиток культури благодійності в Україні, залучення до традиції доброчинної допомоги як корпоративних благодійників, так і приватних осіб.

По допомогу до Центру «Право на здоров’я» (м. Київ, вул. Довженка, 2) приходять дівчата і молоді жінки віком 14-24 роки, які опинилися у складних життєвих обставинах та живуть або значну частину часу проводять на вулиці. За два з половиною роки більше 800 дівчат отримали допомогу в Центрі. Близько половини з них мають дітей – за час існування Центру, у ньому побувало понад 400 малюків. Діти потребують затишного та комфортного приміщення для ігор та занять із соціальним педагогом, поки їхні мами працюють з психологом, соціальним працівником, юристом Центру. Нещодавно, Центру «Право на здоров’я» виділили додаткове приміщення для дитячої кімнати, де необхідно зробити ремонт, придбати дитячі меблі, обладнання, ігри. Саме на обладнання та ремонт дитячої кімнати будуть спрямовані 23 тисячі гривень, які планується зібрати під час акції.

 У заході взяли участь близько 40 журналістів (з них 6 ТВ-каналів та провідні українські інформаційні агенції та друковані ЗМІ).

8 листопада 2012 року