1 Голландський оркестр Jostiband підкорив українського глядача – PR-House

Голландський оркестр Jostiband підкорив українського глядача

08.02.2013

У рамках багаторічної інформаційної підтримки ВБО «ДаунСиндром» Компанія PR-House організувала повний медіа-супровід Благодійного концерту  унікального голландського оркестру Jostiband, в якому грають люди з синдромом Дауна та іншими розумовими вадами.

Концерт можна переглянути тут:

 

Головна мета концерту, що пройшов у МЦКМ «Жовтневий палац»  — продемонструвати українцям можливості цих людей, сформувати терпимість і толерантність у суспільстві до них і їхніх потреб, дати змогу батькам повірити в можливості своїх особливих дітей, змусити державу враховувати інтереси людей з особливими потребами.

Усі кошти, зібрані від продажу квитків були спрямовані на програми з розвитку та навчання українських дітей з синдромом Дауна.

У рамках проекту PR-House інформував громадськість про концерт Оркестру через ЗМІ (традиційні та соціальні мережі). Залучив до співпраці  медіа-партнерів: телеканал Перший національний та сайт Кореспондент.нет, які окрім інформаційної підтримки також транслювали концерт онлайн на своїх медіа-майданчиках. Також компанія організувала прес-конференцію для ЗМІ з можливістю побувати на генеральній репетиції Оркестру у Національній філармонії України.

Результати: Наш особистий рекорд за кількістю присутніх на прес-події ЗМІ. Близько 60 журналістів  на прес-конференції (з них 23 українських ТВ-канали, 1 голландський телеканал). Пряма трансляція концерту на Корреспондент.нет і Першому Ukraine, чат-конференція на Сегодня.юа. Більше 140 публікацій і сюжетів у ЗМІ.

30 січня 2013 року