1 Акція «Не будь дитиною. Пройди тест на ВІЛ» до Дня боротьби зі СНІДом – PR-House
Акція «Не будь дитиною. Пройди тест на ВІЛ» до Дня боротьби зі СНІДом

Акція «Не будь дитиною. Пройди тест на ВІЛ» до Дня боротьби зі СНІДом

03.01.2019

30 листопада, напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом команда «PR-House» допомогла організувати акцію «Не будь дитиною. Пройди тест на ВІЛ» для нашого клієнта – БО«100% життя».

Хоча було морозно і на жаль ми не можемо вплинути на погоду (хоча ми вчимось). Але, ми думаємо про журналістів і тому вперше на акції організували теплий чай аби ніякий холод не завадив зняти чудові сюжети. А також, ми думаємо про героїв і картинку, а тому радо стаємо учасниками та проходимо тестування, закликаючи інших.
Дякуємо всім журналістам за інтерес!

ТРК Украина, 1+1, СТБ, UA: Перший, ТРК “КИЇВ”, Телеканал ICTV, 5 канал, Обозреватель, Радіо Свобода, УКРІНФОРМ, УНИАН, Информатор, Киев Настоящее Время, Вечірній Київ.

У Києві пройшла акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Учасники акції закликали людей не бути байдужими до свого здоров’я та пройти тест. Працювала пересувна лабораторія, де кожний міг пройти безкоштовний тест. Крім цього, до акції долучилася посол США в Україні Марі Йованович й закликала усіх популяризувати необхідність медичного обстеження.

https://www.radiosvoboda.org/a/video-akciia-ne-bud-dytynoiu/29630039.html?fbclid=IwAR2nZDpgAGMNPp0dbgvqldMHLJIlZmZkZmIhMV-9MOR25Fli9E-pQ6JyANE

https://nv.ua/ukr/opinion/ne-bud-ditinoju-projdi-test-na-vil-2510460.html

https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/2591746-u-kievi-vidbulasa-akcia-do-vsesvitnogo-dni-borotbi-zi-snidom.html